ADMIRA Systems

Filtru

Sortează după

Furnizor: ADMIRA Systems50x Clema de contact M10 pt. conductor rotund 8-10mm, Zn.
Preț redus805,35 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsBandă Anticorozivă din Plastic, 50 mm x 10 m, Maro, pentru Protecție Conexiuni Suprafață și Subteran
Preț redus53,55 RON
50x Conector universal pentru conductor rotund și platbandă 50x Conector universal pentru conductor rotund și platbandă
-5%
Furnizor: ADMIRA Systems50x Conector universal pentru conductor rotund și platbandă
Preț obișnuit 368,50 RON Preț redus349,80 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsNit cap plat semi-hexagonal cu filet interior
Preț redusDe la 159,60 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsNit cap plat inchis
Preț redusDe la 323,40 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsSurub lemn dulgherie terasa deck cap inecat cu nervuri varf ascutit
Preț redusDe la 32,55 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsBara de egalizare potetial cu placa suport EB
Preț redus41,80 RON
Furnizor: ADMIRA Systems36x Banda adeziva solvent 48 mm x 60 m transparent
Preț redus214,20 RON
Furnizor: ADMIRA Systems100 buc. - Clips de margine C15, PA. UV
Preț redus210,00 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsClips lateral pentru cablu solar 2x6mm C1, PA. UV
Preț redusDe la 73,50 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsNit zimtat cu cap gol mic inchis
Preț redusDe la 283,50 RON
Furnizor: ADMIRA Systems6x Folie stretch manuala neagra 1.4 kg, 50 cm, 23 microni
Preț redus155,40 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsNit zimtat cu filet interior si cap gol mic deschis
Preț redusDe la 154,35 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsISO 4762 - Surub cap cilindric / imbus filet partial - M 30 x 320 mm - 5 buc.
Preț redus2.404,50 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsISO 4762 - Surub cap cilindric / imbus filet partial - M 30 x 300 mm - 10 buc.
Preț redus4.685,10 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsNit zimtat cu filet interior si cap gol mare deschis
Preț redusDe la 154,35 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsNit zimtat cu cap gol mare inchis
Preț redusDe la 283,50 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsISO 4762 - Surub cap cilindric / imbus filet partial - M 30 x 280 mm - 5 buc.
Preț redus2.207,10 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsISO 4762 - Surub cap cilindric / imbus filet partial - M 30 x 260 mm - 5 buc.
Preț redus2.071,65 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsNit cap semi-hexagonal inchis
Preț redusDe la 323,40 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsISO 4762 - Surub cap cilindric / imbus filet partial - M 30 x 240 mm - 5 buc.
Preț redus1.936,20 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsNit cap semi-hexagonal deschis
Preț redusDe la 159,60 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsCarport Fotovoltaic 2 locuri ca. 18 kWp
Preț redus20.895,00 RON
Furnizor: ADMIRA SystemsISO 4762 - Surub cap cilindric / imbus filet partial - M 20 x 190 mm - 25 buc.
Preț redus2.325,75 RON

ADMIRA Systems